KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14411039
nr 1441 1039
Josep Vallribera
(f. 1937), Spanien
Oljemålning, Signerad, daterad 1991, komposition. Olja på duk, 158x118cm, yttermått inklusive ram: 165x125cm
Josep Vallribera, spansk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:04:08
7/1 22:03:31